Тролейний шинопровід закритий

Тролейний шинопровід закритий
Тролейний шинопровід закритий #0Тролейний шинопровід закритий #1
1 грн. $0 / €0
Максим, Николай
Город: Харьков
Был на сайте: 19.08.2017
Объявлений продавца: 16

Размещено: 26.07.2017

Мостові крани та інші підйомні або пересувні електричні пристрої не працюватимуть, якщо вони не підключені до джерела електроживлення, до безпечного струмопідводу, що відповідає всім нормам і правилам безпеки.

Тролейний шинопровід закритого типу – це сучасний і дуже надійний тип електроживлення для кранів і кран-балок усіх типів і різновидів, що працюють як у приміщенні, так і під відкритим небом.

Закриті тролеї являють собою пластиковий короб закритий з трьох боків, усередині якого розташовані 4 або 5 мідних шин. Усередині пластикового шинопровода пересувається струмоприймач, який мідними щітками знімає струм та передає його на апаратуру крана.

Пластикові тролеї мають ряд переваг у порівнянні з іншими видами струмопідводу: простота та дешевизна монтажу тролей, простота обслуговування, ремонтопридатність, довговічність, захист від обледеніння.

У модифікаціях системи є можливість отримати ізольовані ділянки для забезпечення ремзони питомого обладнання (при виході з ладу досить замінити одну секцію).

Для дуже протяжних ліній установка здійснюється з використанням планшета і монтажної каретки. Таким чином, можна реалізувати лінію з безперервним провідником і в результаті падіння напруги зменшується.

Контакти:

Максим +38(066) 321 53 02

Микола +38(093)-939-59-52

email: manager@pte.net.ua

сайт: http://pte.net.ua