Тролеї крану відкриті

Тролеї крану відкриті
1 грн. $0 / €0
Максим, Николай
Город: Харьков
Был на сайте: 19.08.2017
Объявлений продавца: 16

Размещено: 26.07.2017

Використання відкритих тролеїв полягає у струмопідводі до різних установок, таких як: мостові, козлові та консольні крани.

Принцип дії відкритих кранових тролеїв наступний: на кран монтуються струмоприймачі, які приймають з тролеїв електроживлення і передають його далі по ланцюгу до схеми крана. Відкриті кранові тролеї виготовляють з простого металу, сталевих або ж бронзових пластин, які являють собою єдиний порядок струмопідводу.

Монтується вся система на тролеєтримачах. Вони являють собою швелер з передбаченими отворами під кріплення ізоляторів, за допомогою яких кріпляться самі тролеї. Таким чином досягається ізоляція металевих струмоведучих елементів та об'єкта кріплення.

При великій протяжності тролеїв використовують температурний розширювач. Він служить для компенсації довжини тролеїв від термічних змін.

Відкриті тролеї мають два суттєвих недоліки: можуть призвести до утворення іскри та мають незахищену конструкцію, що неприпустимо при струмах високих напруг. У даний час знайти такі системи електропередачі, які призначені для експлуатації при струмах високих напруг, дуже важко. Вони застосовуються досить обмежено, там, де за умовами технологічного процесу без них важко обійтися.

Контакти:

Максим +38(066) 321 53 02

Микола +38(093)-939-59-52

email: manager@pte.net.ua

сайт: http://pte.net.ua