Кабельні візки по профілю

Кабельні візки по профілю
1 грн. $0 / €0
Максим, Николай
Город: Харьков
Был на сайте: 19.08.2017
Объявлений продавца: 16

Размещено: 26.07.2017

Одним із вигідних варіантів електричного живлення кранів, монорейкових доріг і т.п. є використання кабельних візків різних модифікацій, що пересуваються по профілю. Це дає можливість використовувати кілька кабелів при середніх швидкостях пересування.

В основу цієї системи покладено поняття, що кабельний візок буде найбільш збереженим, якщо він буде захищеним від зовнішнього механічного впливу.

Профільні каретки мають 4 ходових ролика. Профіль складається зі швелера, який загнутий з вільного боку, що дозволяє забезпечити поверхню катання для коліс. Профіль може мати різні форми, а саме: СА-профіль (траса може бути криволінійної); СМ-профіль (траса не може бути криволінійної); Т-профіль (траса може бути криволінійної); D-профіль (траса може бути криволінійної).

В залежності від цього кабельні візки по профілю будуть мати різні варіанти кріплення кабелю (стрічку з гаком, спеціальний затискач для кожного кабелю, великий затиск для одного кабелю).

Перевагою є гаряче цинкування корпусів візків, профіль є економічно вигідним, він легко монтується, використовується для переміщення візків, як всередині, так і зовні приміщень, підходить для установок з горизонтальними або вертикальними вигинами.

Контакти:

Максим +38(066) 321 53 02

Микола +38(093)-939-59-52

email: manager@pte.net.ua

сайт: http://pte.net.ua