Кільцевий струмознімач

Кільцевий струмознімач
Кільцевий струмознімач #0Кільцевий струмознімач #1Кільцевий струмознімач #2
1 грн. $0 / €0
Максим, Николай
Город: Харьков
Был на сайте: 19.08.2017
Объявлений продавца: 16

Размещено: 26.07.2017

Кільцевий струмознімач – пристрій, що призначений для підведення постійного або змінного струму від контактного проводу або контактної рейки до тягових двигунів електричного рухомого складу, підйомних кранів тощо. Зазвичай вони призначені для передачі електроенергії з неповоротної частини крана до електродвигуна.

Струмознімач складається із корпуса і сердечника. Сердечник являє собою набір ізольованих один від одного струмоведучих кілець зі струмовивідними шпильками і двох підстав. Ізоляція струмоведучих кілець один від одного і від підстав здійснюється ізоляційними втулками, які фіксують на кріпильні шпильки.

Корпус являє собою дві підстави скріплених чотирма стійками, на яких кріпляться щіткотримачі. З кожного кільця знімання електричного струму здійснюється одним щіткотримачем. При цьому щіткотримачі двох сусідніх кілець розташовані діаметрально протилежно один одному.

При обертанні корпуса навколо нерухомого сердечника здійснюється безперервний електричний контакт щіток щіткотримача з нерухомими контактними кільцями. При цьому корпус пов’язаний тягами з поворотною частиною вантажопідіймального крана, а сердечник кріпиться до нерухомої колони куточками.

Контакти:

Максим +38(066) 321 53 02

Микола +38(093)-939-59-52

email: manager@pte.net.ua

сайт: http://pte.net.ua