Гравітаційний кабельний барабан

Гравітаційний кабельний барабан
1 грн. $0 / €0
Максим, Николай
Город: Харьков
Был на сайте: 19.08.2017
Объявлений продавца: 16

Размещено: 26.07.2017

Гравітаційний (реверсивний) кабельний барабан призначений для підведення електроживлення до козлових та портальних кранів, деяких контейнерних перевантажувачів та інших пересувних механізмів зі шляхом переміщення до 300 м. У кабельному барабані з гравітаційним приводом намотування та необхідне натягнення кабелю забезпечується наявністю вантажу, який переміщується по стаціонарно встановленій шахті.

Від противаги йде потрібне зусилля, завдяки якому здійснюється намотування або розмотування кабелю, який проводить електричний струм.

Перевагами даної конструкції є її простота та відсутність живлення електроприводу. Даний тип кабельних барабанів в основному застосовується для підведення живлення до споживачів, на яких можливо розмістити вертикальну або похилу шахту.

Гравітаційні кабельні барабани поділяються на барабани з одношаровим (моноспіральним) і багатошаровим (широким) намотуванням кабелю.

Головною відмінністю барабана з моноспіральним намотуванням є одношарова навивка кабелю, що виключає можливість його заплутування. Це дозволяє використовувати барабан для високих швидкостей переміщення.

При використанні барабана з багатошаровим намотуванням з’являється можливість зменшити діаметр колеса барабана, що дозволяє знизити його габарити.

Контакти:

Максим +38(066) 321 53 02

Микола +38(093)-939-59-52

email: manager@pte.net.ua

сайт: http://pte.net.ua